DevOps Simulace

Interaktivní workshop, ve kterém si "face to face" osvojíte přínosy a pozitivní dopady DevOps. Simulace akceleruje adaptaci DevOpsu napříč organizací. Mění odpůrce tohoto přístupu na obhájce. Jednoznačně jde o nejlepší způsob, jak komunikovat přínosy na praktických příkladech a zapojit všechny zainteresované do společného rozvoje a budování vysoce výkonného DevOps týmu.


KOMU JE URČENA?

G2G3 Agile & DevOps simulace je vhodná pro:

  • Vedení, Business
  • Development, Operations
  • Pro prodejce nástrojů a služeb propagující agilní řešení.
  • Zapojení osob v rolích služeb, procesů a integrace

JAK SIMULACE FUNGUJE

The G2G3 DevOps simulace je

Workshop založený na rolích zaměřený na životní cyklus vývoje a nasazení softwaru.

Simulace je vysoce realistická a využívá dynamiku hry k tomu, aby posílila týmy různých funkcí se sdílenou vizí úspěšných postupů Agile, Scrum & DevOps.

SIM probíhá ve 3 kolech

Účastníci z různých oborů (Business, Development, Test, QA a Operations) jsou ponořeni do simulovaného prostředí, ve kterém jsou vyzváni k vydávání nových produktů, zatímco vnitřní a vnější síly se neustále mění.
Tento realistický přístup přináší úroveň napětí a vzrušení, která vytváří moment „a-ha“ pro všechny zúčastněné.

GAME PLAY

Oceněná simulace DevOps je role-based workshop zaměřený na životní cyklus vývoje a nasazení softwaru. Obecně se účastní 12–25 lidí, kteří se rozdělili do několika rolí

1. kolo : Chaos

Práce je špatně organizovaná, týmy jsou izolovány, pokrok je pomalý a chyby jsou časté a významné. Nakonec si firma na trhu vede špatně.

2. kolo: Zlepšení

Práce je organizována, upřednostňována a sledována. Vývojové, testovací a provozní týmy jsou více sladěny, identifikují chyby dříve v cyklu a rychle je řeší. Zákazník je zapojen do celého procesu a do podnikání je dodávána větší hodnota.

3.kolo : Optimalizace

Automatizační a virtualizační technologie poskytují vyšší propustnost a vyšší kvalitu. Technický dluh je řízen a snižován. Týmy jsou dobře sladěny, a to nejen mezi sebou, ale také s obchodem.

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonu, vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

+420 222 553 101 [email protected]