Scrum kurzy

Školíme Best of best-practice. Koncepce výuky je postavená na tom nejlepším od Scrum Alliance, Scrum.org, PRINCE2® Agile a PeopleCert Scrum. Zkrátka od každého jen to podstatné a nic zbytečného navíc.

Agile & DevOps simulace

Zažijte agile jinak. To nejlepší z 24 měsíčního projektu za 8 hodin.

Přestože agile aplikuje více než 50% IT organizací, méně než polovině z nich se podařilo dosáhnout očekávaného výsledku.

Na otázku, co je pro ně největší překážka úspěšné implementace, adaptace a transformace se shodují, že jde o "people factor". Narozdíl od procesů, technologií, nebo metodik.

PeopleCert Scrum
Vaše vstupenka do první ligy ★ ★ ★ ★ ★

PeopleCert Scrum je celosvětově nejprestižnější akreditační autorita, která zastřešuje Scrum, DevOps, ITIL, PRINCE2 a další certifikace.

TAYLLORCOX je v ČR a SK jediná certifikovaná konzultační organizace ACO (Accredited Consulting Organisation). Jde o deklaraci vysoce profesionálních služeb v oblasti řízení projektů, programů a portfolia.

Scrum od TAYLLORCOX

Kvalita

Status ACO klade při výběru svých trenérů / konzultantů velmi vysoké nároky na praxi, zkušenosti i aplikaci metodiky v reálných projektech. Zatím žádná jiná organizace na tento status (ACO) nedosáhla.

Praktické zkušenosti

Přinášíme do kurzů své bohaté zkušenosti z reálných projektů a agilních transformací. Vedení kurzů je minoritní činnost.

Jedinečná odbornost

Ovládáme Agile P3M3 (Project, Programme, Portfolio Maturity Model), díky kterému úspěšně realizujeme Embeding (implementaci metodiky) a Tailoring (přizpůsobení projektové metodiky na míru projektu).

Prestižní certifikace

Certifikace Scrum má neomezenou platnost a je zastřešena největší globální autoritou, která operuje ve 200 zemích a v 25 jazycích. V portfoliu jsou navíc příbuzné metodiky (DevOps, ITIL, PRINCE2 Agile a další).

Skrz naskrz Scrum

Ostatní se v kurzech soustředí více méně jen na to, jak udělat zkoušky. Naše absolventy učíme jak vám metodika může nejvíce pomoci v práci.

TAYLLORCOX je jediné ATO a zároveň ACO (Accredited Training Organisation + Accredited Consulting Organisation) pro best management practice v oblasti řízení projektů, programů a portfolio managementu.

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonu, vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

+420 222 553 101 [email protected]