Scrum kurzy a workshopy

Scrum.org kurzy v podání našeho týmu vám předají zkušenosti praxí. Týmové simulace znalosti ověří, odhalí slabá místa a vyladí k dokonalosti.

KURZY Scrum.org™ od TAYLLORCOX

Pokračujte ve svém kariérním růstu. Ukážeme vám
10 důvodů, proč investovat do znalostí u nás.

Agile & DevOps simulace

Zažijte agile jinak. To nejlepší z 24 měsíčního projektu za 8 hodin.

Přestože agile aplikuje více než 50% IT organizací, méně než polovině z nich se podařilo dosáhnout očekávaného výsledku.

Na otázku, co je pro ně největší překážka úspěšné implementace, adaptace a transformace se shodují, že jde o "people factor". Narozdíl od procesů, technologií, nebo metodik.

Hrajte první ligu
s certifikací Scrum.org

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a mezinárodně uznávané certifikace Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu.

Misí Scrum.org je zvyšování profesionality vývoje produktů. Kurzy mohou doručovat pouze licencovaní Professional Scrum Trainers, kterých je celosvětově pouze okolo 300.

Scrum.org

Kvalita

Scrum.org klade při výběru svých trenérů velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.

Praktické zkušenosti

Professional Scrum Trainers přináší do kurzů své bohaté zkušenosti z reálných projektů a agilních transformací. Stále tráví velké množství času v zákopech a zůstávají tak neustále v kontaktu s praxí.

Konzistence

Školicí materiály kurzů Scrum.org jsou kolaborativně vytvářeny a udržovány celou komunitou Scrum expertů Scrum.org, kteří zajišťují jejich vysokou kvalitu a aktuálnost, a dohlíženy Kenem Schwaberem.

Každý trenér přináší svůj vlastní styl a zkušenosti, materiály jsou však společné a jednotné, což zaručuje konzistentnost obsahu.

Prestižní Scrum certifikace

Certifikace Scrum.org nevydává za účast na kurzu, ale za úspěšné absolvování náročného testu, které prokazuje vaše znalosti a zkušenosti.

Certifikace má neomezenou platnost. V ceně každého kurzu jsou až dva pokusy na odpovídající certifikační test a 40% sleva na navazující certifikace.

Naši SCRUM Trenéři

Karel Smutný

Karel Smutný

Professional Scrum Trainer™
Professional Scrum Trainer™

Karel je týmový a organizační kouč a má více než 10 let zkušeností s adopcemi Scrumu a agilními transformacemi. Za tuto dobu spolupracoval s více než 70 týmy v desítkách firem různých velikostí a odvětví.... Zobrazit vše

Akreditace trenéra na Scrum.org

Magdalena Firlit

Professional Scrum Trainer™
Professional Scrum Trainer™

Magda je Scrum trenér a konzultant agilních transformací. Má přes 20 let profesionálních zkušeností, z toho 11 let v agilním prostředí. Magda pravidelně přednáší na agilních konferencích a také na univers... Zobrazit vše

Akreditace trenéra na Scrum.org
Martin Krudenc

Martin Krudenc

Scrum & DevOps Trainer
Scrum & DevOps Trainer

Je autorem řady úspěšných internetových portálů, které od základů vybudoval, odřídil, zastabilizoval a následně prodal např. zahraničním investorům. Projektové řízení je jedna ze základních manažerských d... Zobrazit vše

Scrum na 3 půlky

To musíte vidět! První rozhovor s jediným trenérem Professional Scrum Master od Scrum.org v Čechách. Připravil jsem si pro něj 4 zásadní otázky a vy dostanete 4 odpovědi!
Máte dotaz? Kontaktujte nás

Zavolejte nám a my vám poradíme.

Jsme vám k dispozici na telefonu, vždy od pondělí do pátku: 9:00 - 17:00.

+420 222 553 101 [email protected]