PeopleCert Scrum

Akreditované programy PeopleCert Scrum jsou navrženy tak, aby vám pomáhali s řízením malých, ale i komplexních projektů. Tyto principy lze aplikovat na jakékoliv odvětví. Jak IT, tak non IT (výroba, výzkum, obchod, marketing, služby). Na všech manažerských úrovních.

​​Kdo je PeopleCert?

PeopleCert certifikace se opakově řadí mezi nejžádanější a nejlépe placené certifikaci na světě.

PeopleCert je globální leader v oblasti agilních a projektových certifikací (Scrum, Kanban, PRINCE2 Agile). Zkoušky jsou dostupné v 25 jazycích a 200+ zemí. V popularitě i rozšíření a uznatelnosti nadnárodními institucemi zdaleka překonává další organizace (asociace) jako je Scrum Alliance, nebo Scrum.org

Proč Scrum od PeopleCert

Kurzy a certifikace PeopleCert Scrum vám přinášejí nové způsoby práce. Naučí vás reagovat na mnohdy složité a měnící se požadavky a přitom tvořit produkty s vyšší přidanou hodnotou.

Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím. S námi zažijete výuku ve stylu "hands-on". Ta je postavená na real-life experience, tedy příkladů z každodení praxe. Všechny nové poznatky a techniky ihned testujete na zkušebních scénářích.

Cvičné úlohy vám vypilují schopnosti, díky kterým se dokážete přizpůsobit v projektu neustále se měnícím podmínkám. Tyto agile skills zkracují lhůtu pro doručení projektu o 30-40%, oproti tradičním způsobům řízení. Navíc tím zvyšujete přidanou hodnotu pro zákazníky.

Benefity

Navrhujte, vyvíjejte, doručujte produkty s pomocí Scrum od TAYLLORCOX

Ať už jste ve Scrumu nováček, nebo zkušený agile coach, PeopleCert certifikace vás připraví na všechny situace. Osvojíte si dovednosti, které můžete začít používat ihned po kurzu ve své každodenní práci.

 • Praktické, interaktivní testy

  Certifikace aktualizují předními experty a zkoušky prochází přísnou kontrolou. Díky tomu máte záruku, že získáte znalosti, které potřebujete. Ve správném formátu a v aktuální podobě.
 • Certifikace
  kdekoliv, kdykoliv

  PeopleCert Scrum certifikace jsou dostupné 24x7x365. Vaši certifikační zkoušku tak můžete získat kdekoliv, kdykoliv. Naši supervizoři vám jsou k dispozici nonstop.
 • Doživotní
  certifikace

  Kurzy jsou zakončené prestižním, doživotním certifikátem. Obrovskou výhodou PeopleCert Scrum certifikace je, že narozdíl od jiných nikdy neexpirují, ani nevyžadují obnovu, ani dodatečné poplatky.
 • Vždy
  aktuální verze

  PeopleCert certifikace jsou v rámci CI (Continuous Improvement) neustále vyhodnocovány, zlepšovány a aktualizovány o nejnovější best practices.

Srovnání certifikací

Srovnejte si podmínky získání certifikace napříč ogranizacemi
PeopleCert Scrum Alliance Scrum Org

Scrum Master

40 otázek
70% min. úspěšnost
50 otázek
74% min. úspěšnost
80 otázek
85% min. úspěšnost

Product Owner

40 otázek
70% min. úspěšnost
50 otázek
74% min. úspěšnost
80 otázek
85% min. úspěšnost

Developer

40 otázek
70% min. úspěšnost
50 otázek
74% min. úspěšnost
80 otázek
85% min. úspěšnost

Další články

Vyhraj Porsche na víkend 31. 08. 2022

Vyhraj Porsche na víkend

Přinášíme vám unikátní soutěž. Získej prestižní certifikaci Scrum a budeš navíc zařazen do slosování o cabriolet Porsche na celý víkend.

 
MEGA Black Friday 21. 11. 2022

MEGA Black Friday

Vyberte si tři kurzy od TAYLLORCOX a nejlevnější máte za 1 Kč. Využijte unikátní akce Black Friday na slevové šílenství dříve, než bude pryč.