Šílené Black Friday je tu

TAYLLORCOX - jediné oficiální ATO a ACO (Accredited Training Organisation + Accredited Consulting Organisation) pro best practice Scrum a licencovaný provozovatel certifikačních školení na portálu www.scrum.cz se letos rozhodl vstoupit do světa listopadových slev vůbec poprvé, ale o to viditelněji.

Mega Black Friday

Objednejte si jakékoli dva kurzy a ten třetí máte za 1Kč

TAYLLORCOX - jediné oficiální ATO a ACO (Accredited Training Organisation + Accredited Consulting Organisation) pro best practice Scrum a licencovaný provozovatel certifikačních školení na portálu www.scrum.cz se letos rozhodl vstoupit do světa listopadových slev vůbec poprvé, ale o to viditelněji.

Jak vypadá slevové tornádo u akreditované manažerské akademie? Jakýkoliv kurz (včetně prestižní certifikace) můžete nyní získat za 1 Kč. Ušetřit tak můžete desítky tisíc korun.

Zatímco ostatní akademie buď žádné slevy neposkytují, nebo jen na vybrané programy (o které beztak není zájem), TAYLLORCOX vám dá slevu na celé své portfolio. Můžete si tak vybrat kurz, který získáte prakticky zdarma, resp. za pouhou jednu korunu.

Jak získat kurz zdarma?

Slevové akce Mega Black Friday TAYLLORCOX platí při nákupu tří školení na stránkách www.scrum.cz, kde nejlevnější kurz, který si pro sebe vyberete získáte za pouhou 1 Kč. MEGA Black Friday probíhá od 21.11. - 5.12. 2022.

Ilustrační příklad 2+1 zdarma

Pokud si od 21. listopadu do 5. prosince vyberete jakékoliv tři kurzy, za nejlevnější z nich zaplatíte pouze 1 Kč. Dodatečnou slevu obdržíte na nejlevnější kurz z vaší objednávky na faktuře. Je zcela na vás, jakou kombinaci si zvolíte.

Do kdy lze uplatnit slevu a čerpat kurz za 1Kč? Skvělá zpráva je, že při výběru se nemusíte omezovat jen na kurzy konané v době Black Friday. Objednávku můžete vytvořit na jakékoliv kurzy, které se konají (resp. končí) nejpozději 31.3.2023. Jednodušší to být už nemůže.

Využijte Mega Black Friday TAYLLORCOX!

  • Sleva bude vyúčtována jako cashback
  • Nejlevnější kurz tak získáte za pouhou 1 Kč
  • Slevu může uplatnit každý, ale pouze jednou :-)
  • Sleva je nepřenosná, platí tedy pro 1 konkrétní osobu
  • Slevu můžete uplatnit na kurzy, které končí nejpozději 31.3.2023

Investice do vzdělání nese nejjistější a často i nejvyšší úroky. Investuje do znalostí best practice podtržené prestižním, mezinárodně uznávaným certifikátem TAYLLORCOX!

*Vzdělávací balíčky, které nesou obchodí označení „pack“, „combo“ a jim podobné, které nejsou oficiální kurzy budou kalkulovány v počtu kurzů, ze kterých se skládají. Např. obchodní označení Scrum Master Combo se skládá ze školení Scrum Master I. + Scrum Master II. a jde tak o 2 samostatné kurzy, nikoliv jeden.

Ježíšek asi fakt neexistuje. Ale toto Black Friday ano!​

Další články

PeopleCert Scrum certifikace 26. 08. 2022

PeopleCert Scrum certifikace

PeopleCert je globální leader v oblasti agilních a projektových certifikací (Scrum, Kanban, DevOps, ITIL a PRINCE2 Agile).

 
Vyhraj Porsche na víkend 31. 08. 2022

Vyhraj Porsche na víkend

Přinášíme vám unikátní soutěž. Získej prestižní certifikaci Scrum a budeš navíc zařazen do slosování o cabriolet Porsche na celý víkend.