Vyhraj Porsche na víkend

Investice do vzdělání nesou nejbezpečnější a často i nejvyšší úroky. Kromě benefitů, které prestižní certifikace přinášejí, je tu další důvod proč byste měli o svoji kariéru pečovat.

Bez střechy se dá jezdit celý rok

S TAYLLORCOX léto nekončí. Proto od září spouštíme mimořádnou soutěž s názvem „PORSCHE na víkend“. A o co se hraje? Od září do prosince losujeme každý měsíc výherce, který získá Porsche cabrio na víkend.

Jak se zůčastnit soutěže?

Dej follow na instagram TAYLLORCOX a lajkni fotku "Porsche na víkend". Nezapomeňte v komentáři označit někoho, kdo by měl tohle auto získat s vámi!

Chceš udělat maximum pro výhru? Pak udělej i toto:

Pokud chceš svoji šanci zvednout na maximum, tak se přihlaš do jednoho z kurzů Scrum.

Každý měsíc až do konce roku budeme losovat jednoho absolventa školení Scrum, který získá Porsche Cabrio na víkend. Losovat budeme absolventy těchto kurzů: Scrum Master, Product Owner, Developer.

Má smysl cabriolet i jindy než v létě?

Byli byste překvapeni, ale při teplotách nad 30 stupňů oceníte střechu. Naopak podzimní babí léto, nebo slunečné zimní dny přímo vybízejí ke svezení se např. na Ještěd a dýchat čerstvý vzduch. Stačí zimní čepice, šála a o zbytek se postarají vyhřívaná sedadla. Zkrátka střecha dole vykouzlí z každé, i kratší vyjížďky jedinečný zážitek.

Další články

PeopleCert Scrum certifikace 26. 08. 2022

PeopleCert Scrum certifikace

PeopleCert je globální leader v oblasti agilních a projektových certifikací (Scrum, Kanban, DevOps, ITIL a PRINCE2 Agile).

 
MEGA Black Friday 21. 11. 2022

MEGA Black Friday

Vyberte si tři kurzy od TAYLLORCOX a nejlevnější máte za 1 Kč. Využijte unikátní akce Black Friday na slevové šílenství dříve, než bude pryč.